-2.1 C
New York
Sunday, February 25, 2024

غواصی VIP در کیش Article – ArticleTed


بلیط غواصی VIP خانوادگی کیش قیمت مناسبی دارد. ساحل مرجان یکی از فعالیت های بی نظیری است که به شما پیشنهاد می کنید. تفریح ​​غواصی VIP خانوادگی کیش لذت دو نفری دارد. این تفریح ​​یکی از تفریحات دریایی و آبی کیش است و در هر فصلی از سال قابل ارائه به گردشگران جزیره کیش است. تحت عناوین مختلف به صورت خصوصی و غواصی VIP شخصی کیش از ساحل تا دریا انجام می شود، که تنها ممکن است و قانونی است که مستر کیش زیر نظر یکی از باشگاه های 5 ستاره انجام می دهد.


 


غواصی VIP در کیش


با رزرو و خرید بلیط غواصی VIP خانوادگی در کیش، می توانید لحظاتی ناب و فراموش نکنید را در کاوش در دنیای زیر آب در کنار عزیزان و خانواده خود داشته باشید و خاطرات فراموش نشدنی را در اعماق خلیج فارس رقم بزنید. بلیط غواصی VIP خانوادگی کیش قیمت تخفیف داری در سایت مسترش دارد. در سایت مستر کیش امکان خرید انواع بلیط تخفیف دار برای خانواده ها و غواصی معمولی وجود دارد.


 


تفاوت غواصی VIP در کیش با غواصی معمولی چیست؟


بلیط غواصی VIP خانوادگی کیش قیمت نفیف دار تفاوت های مهم با غواصی معمولی در کیش دارد که از جمله آنها می توان موارد زیر اشاره کرد: مدت زمان غواصی VIP خانوادگی کیش تخفیف دار، دو برابر غواصی معمولی است . یعنی به طور معمول زمان زیر آب بین 10 تا 15 دقیقه در حالی که شیرجه VIP بین 20 تا 30 دقیقه است. عکس‌ها و ویدیوهای بلیط غواصی VIP خانوادگی کیش قیمت مناسب شما، رایگان هستند و نیازی به پرداخت هزینه‌ها دارند.


در صورت غواصی ساده عکس و فیلم پرداخت خواهد شد. علم غواصی معمولی که همزمان حدود 10 نفر در قایق هستند و در حین استفاده افراد یکی یکی وارد دریا می شوند. اما با بلیط غواصی VIP خانوادگی کیش قیمت مناسب، شما کمترین زمان انتظار را داشت و تنها بود و دیگران مزاحم نمی شوند. در سایت مستر کیش، خانواده VIP کیش را با تخفیف های عالی رزرو کنید. ویدیوی شیرجه VIP جزیره کیش در مستر کیش قرار داده شده است و برای اطلاعات بیشتر می توانید فیلم غواصی را مشاهده کنید.


 


ارتباط تورهای VIP در کیش چقدر است؟


برای رزرو غواصی VIP خانوادگی کیش، شنا لازم نیست. یک مربی با تجربه از ابتدا تا انتهای برنامه همراه شماست. بنابراین نیازی به دانستن شنا حرفه ای نیست. به طور کلی، مواردی که دارای شرایط زیر هستند، مجاز به استفاده از غواصی هستند:


  • در گذشته مشکلاتی داشته اند.
  • افرادی که جراحی گوش دارند.
  • افراد زیر 10 سال
  • زنان حامله


 


سواحل و کلوپ های کیش که در آن تورهای VIP وجود دارد کجاست؟


ساحل سیمرغ یکی از جذاب ترین سواحل کیش و نزدیک به ساحل مرجان است که مرجانی ترین منطقه جزیره کیش است و تمیزترین آب را دارد. در این ساحل باشگاه 5 ستاره آتلانتیس طرف قرارداد مستر کیش قرار دارد که سرگرمی های غواصی VIP در کیش را ارائه کند. اسکله تفریحی یکی دیگر از سواحل زیبا و پرطرفدار جزیره کیش است.


 


غواصی VIP در کیش چقدر زمان می برد؟


کی غواصی های معمولی که 10-15 دقیقه طول می کشد، شیرجه های VIP در 20-30 دقیقه طول می کشد. این زمان در زیر آب است و کل فرآیند شروع تا پایان حدود یک ساعت طول می کشد.


 


آیا قیمت عکس و فیلم، تور VIP خانوادگی در کیش رزرو شده است؟


رایگان است! در غواصی وی آی پی کیش اضافی برای عکس و فیلم نمی خواهید و عکس ها و فیلم های خود را به صورت رایگان دریافت می کنید.


 


برای تور VIP کیش چه تجهیزاتی لازم است؟


برای لذت بردن از این فعالیت، فقط این موارد را به همراه داشته باشید:


• حوله های شخصی


• لباس اضافه


شلوارک و تی شرت برای مردان و شلوار ساق و تونیک برای زنان مناسب است.

Credit score To Proprietor

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest Articles