16.2 C
New York
Sunday, September 24, 2023

عینک های  بلوکات Article – ArticleTed

 
قبل از پرداخت قیمت عینک بلوکات ، بهتر است ابتدا با نور آبی آشنا شوید. رنگ های اصلی در طیف نور از آبی تا قرمز متغییر است. نور آبی نزدیک ترین نور به اشعه ماوراء بنفش است و انرژی بسیار بالایی دارد. با فرکانس بالاتری به چشم ما برخورد می کند و چشم ما آسیب می بیند. جالب است بدانید نور آبی در نور خورشید نیز وجود دارد و ریتم زندگی ما را در شبانه روز کنترل می کند. طبق تحقیقات، نور آبی باعث خستگی چشم، سردرد و اختلال در چرخه خواب بدن می شود. بنابراین، پرداخت قیمت عینک بلوکات مناسب است، زیرا محافظت بسیار خوبی برای محافظت از چشمان ما در برابر نور آبی و تمام علائم آن دارد. البته قیمت عینک بلوکنترل نسبت به قیمت عینک بلوکات ، به دلیل تکنواوژی جدیدی که دارد، کمی بیشتر است.


 


عینک مخصوص مانیتور چیست؟


عینک مخصوص مانیتور یا عینک های بلوکنترل عملکرد محافظت از چشمان شما را در برابر اشعه های آبی ساطع شده از صفحه های دیجیتال مانند کامپیوتر و تلفن به عهده  دارند. صفحه دیجیتال پرتوهای آبی ساطع می کند. طول موج پرتوهای آبی بیشتر از پرتوهای دیگر است. این اشعه ها باعث ایجاد مشکلاتی مانند سردرد، درد چشم، خستگی و قرمزی چشم، ضعف چشم و غیره می شود.


با خرید عینک مخصوص مانیتور به راحتی می توانید از چشمان خود در برابر اثرات مضر این اشعه ها محافظت کنید.عینک آفتابی و لنزهای فتوکرومیک با تکنولوژی ساخته شده اند که به خوبی از چشم در برابر اشعه ماوراء بنفش محافظت می کند. اما در برابر اشعه آبی چندان موثر نیستند. قیمت عینک بلوکات انواع مختلفی دارد، بسته به برند و ویژگی های ارائه شده ، قیمت عینک بلوکات متفاوت است. انواع عینک های بلو کنترل و بلو کات از چشم ها در برابر اشعه های آبی محافظت می کنند. برای اطلاعات بیشتر به سایت بلو بای بایمراجعه کنید.


 


مسدود کردن نور ابی


عینک های بلوکات از ورود پرتوهای آبی که دارای طول موج بین 400 تا 500 نانومتر هستند جلوگیری می کند. عینک بلوکنترل مناسب برای استفاده در روز و شب بوده و انواع مختلفی دارند و برای تمامی سنین مناسب هستند. افرادی که مشکلاتی مانند نزدیک بینی یا دوربینی دارند می توانند عینک های مسدود کننده نور آبی را با نمره چشم خود دریافت کنند. علاوه بر این، افرادی که عیوب انکساری ندارند، می توانند هنگام استفاده از کامپیوتر و گوشی، لنزهای شیشه ای برش خورده را خریداری کرده و در چشمان خود قرار دهند، علاوه بر این که نور آبی را فیلتر می کنند، ویژگی های دیگری نیز دارند.


هنگامی که نور بر روی سطحی سبک ایجاد می شود، تابش خیره کننده ای دارد و باعث حواس پرتی می شود. این لنزها با تکنولوژی ضد تابش نور ساخته شده اند.عینک بلوکات علاوه بر ویژگی های ذکر شده آب گریز نیز می باشد. این بدان معنی است که قطره آب به راحتی روی آنها می لغزد. بنابراین شستشو و تمیز کردن آن بسیار آسان است. بلو بای بای ارائه دهنده عینک های بلوکلت دافع آب است. امکان بررسی قیمت عینک بلوکات در بسیاری از سایت های معتبر وجود دارد. اما بهترین قیمت عینک بلوکات در سایت بلو بای بای است.


 


قیمت عینک بلوکات چنده؟


یکی دیگر از ویژگی های بلوکات، محافظت از چشم در برابر اشعه خورشید است. عینک آفتابی دخترانه و مردانه برای فیلتر کردن پرتوهای فرابنفش تا طول موج 400 نانومتر ساخته شده است. بنابراین قیمت عینک بلوکات بسیار مقرون به صرفه است زیرا به راحتی می تواند این اشعه ها را فیلتر کرده و مانند عینک آفتابی از عوارض آن جلوگیری کند. امروزه برندهای مختلفی در سرتاسر دنیا در زمینه تولید شیشه های بلوکات فعال هستند و عدسی هایی با کیفیت های مختلف تولید می کنند.


 


خرید اینترنتی عینک بلوکات


از آنجایی که امروزه اهمیت صرفه جویی در زمان افزایش یافته است، امکان خرید آنلاین بسیاری از محصولات وجود دارد و این امر به راحتی باعث صرفه جویی در ساعات زیادی می شود. سایت فروشگاه بلو بای بای در زمینه فروش انواع عینک طبی، عینک آفتابی، لنز تماسی و سایر لوازم جانبی فعال است و می توانید انواع لنزهای بلو بای بای را با قیمت های مختلف در سایت مقایسه کنید و به راحتی و با چند کلیک پیدا کنید. با اطلاع از قیمت عینک بلوکات، محصول مورد نظر را خریداری کنید.

Credit score To Proprietor

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest Articles