9.6 C
New York
Sunday, December 3, 2023

دلفین های در کیش Article – ArticleTed


آدرس غواصی با دلفین کیش در مجموعه بزرگ پارک دلفین کیش انجام می شود. برای خرید بلیط اینترنتی غواصی با دلفین در کیش باید از قبل بلیط خرید دلفین کیش را تهیه کنید. این کار را می توانید در سایت مستر کیش انجام دهید.


تور غواصی با دلفین کیش فقط در ساعات اولیه صبح در ساعت 9 تا 11 و در یک جلسه می باشد. قیمت شنا با دلفین کیش 1402 با تخفیف های بی نظیر در سایت مستر کیش ارائه می شود، می تواند تجربه ای بی نظیر و فراموش نشود برای همه از کودک تا بزرگسال باشد.


 


مدت زمان پارک شنا و دلفین


شنا با دلفین های کیش یکی از سرگرمی های کودکان است. شنا با دلفین ها آرزوی بسیاری از افرادی است که در پارک دلفین های کیش می توان به آن دست یافت. می توانید دلفین ها را در آغوش بگیرید و دلفین های آموزش دیده شما را به هوا پرتاب می کنند و شما را می بوسند. کودکان نیز می توانند از این بازی سرگرم کننده و جذاب لذت ببرند و با دلفین ها توپ بازی کنند. مدت زمان شنا با دلفین ها 00:15 دقیقه است. برای تخفیف خرید بلیط اینترنتی غواصی با دلفین در کیش، را از سایت مستر کیش پیشنهاد می کنیم.


 


آدرس غواصی دلفین در کیش کجاست؟


محل پارک دلفین کیش در خیابان جهان است. محل دقیق غواصی با دلفین ها ساحل مرجان کیش در پارک دلفین ها است. مسیرهای دسترسی به این پارک بسیار آسان است. برای سهولت در پیمایش پارک دلفین ها در سایت مستر کیش منتشر شده است. برای اطلاعات بیشتر می توانید فیلم شنا با دلفین ها در جزیره کیش و عکس غواصی با دلفین کیش را در این سایت مشاهده کنید. خرید اینترنتی بلیط غواصی با دلفین در این سایت به دلیل حذف واسطه ها بیشترین تخفیف را دارد.


 


قیمت بلیط شنا با دلفین ها در کیش چقدر است؟


طبق قوانین بلیط، مدت زمان شنا و غواصی با دلفین ها در کیش 15 دقیقه است که در این مدت یک مربی همراه شما خواهد بود. همکاری با مربی مجرب پارک دلفین کیش در تمامی مراحل این بازی نیاز است. لباس و تجهیزات لازم را برای گردشگران فراهم کرده اند و می توانید به صورت رایگان از آنها استفاده کنید.


برای خدمات ارائه شده قیمت خرید اینترنتی بلیط غواصی با دلفین در کیش 1402 تقریباً 1.290.000 تومان می باشد. قیمت خرید اینترنتی بلیط غواصی با دلفین درش 1402 در سایت مستر کیش شامل تخفیف می باشد. برای کی بلیط شنای دلفینش از سایت مستر خرید کنید.


 


برای غواصی با دلفین ها در کیش چه وسایلی لازم است؟


به وسایل وسایل مورد نیاز، فقط وسایل بهداشتی شخصی مانند حوله، لباس زیر، شامپو و سایر وسایل مورد نیاز را به همراه داشته باشید. با پرداخت هزینه غواصی دلفین کیش از سایر وسایل مورد نیاز مانند لباس برای ماندن در آب، جلیقه نجات و … استفاده کرد.


 


تفاوت شنا با دلفین ها و غواصی با دلفین ها در کیش چیست؟


شنا با دلفین ها برای کودکان بالای 2 سال امکان پذیر است اما حداقل سن مجاز برای شیرجه با دلفین ها بالای 10 سال است. شنا با دلفین ها شامل حرکت و بازی با دلفین ها در سطح آب است، در حالی که غواصی با دلفین ها شامل حرکات دیگری در عمق است.


در واقع تمام تجهیزات غواصی از جمله کپسول خصوصی، ماسک بینی و لباس غواصی بدون نیاز به انتخاب شما قرار می گیرد. به دلیل محدودیت زمان برای شنا و غواصی با دلفین ها، بهتر است خرید اینترنتی بلیط غواصی با دلفین را در کیش از چند روز قبل تهیه کنید. در سایت مستر کیش به لطف حذف واسطه ها می توانید تخفیف های بسیار خوبی برای گردشگران جزیره پیدا کنید.

Credit score To Proprietor

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest Articles